poniedziałek, 13 styczeń 2014 11:22

Piersi naturalne a implanty

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

piersi naturalne a implanty

 

Po lekturze poniższego artykułu powinniście być w stanie z łatwością odróżnić pierś naturalną od implantów.

 

Niektórzy nie wierzą, że szczupła dziewczyna może mieć duży biust. Z góry zarzucają im zabiegi chirurgiczne. Jednak bez problemu znajdziecie na świecie przykłady przepięknych, jędrnych biustów, którego właścicielkami będą szczupłe kobiety. Jak odróżnić sztuczne piersie od prawdziwych?

 

Zbyt symetryczne implanty a piękne piersi naturalne

Naturalne piersi a implantyPiersi młodej dziewczyny mogą przypominać nawet gałki lodów. Sytuacja taka zmienia się jednak wraz z wiekiem i wagą. Jednocześnie, trzeba pamiętać, że duży biust nigdy nie wygląda jak dwie duże piłki do nogi. Nigdy. Oznacza to, że górna i dolna połowa piersi nie jest taka sama - chyba, że patrzycie na implanty.

Naukowcy zdefiniowali coś takiego jak 'proporcje piersi' ('wskaźnik piersi').

Górna połowa piersi, powinna stanowić jedynie 45% całej objętości naturalnej, jędrnej piersi a dolna część pozostałe 55%. W praktyce oznacza to, że nawet idealnie jędrne piersi nie będą krągłe u góry. Jedynie odpowiednia bielizna pozwala na uwypuklenie górnej części biustu. W związku z tym, bardzo ciężko określić czy kobieta ma sztuczny biust, gdy ta ma na sobie usztywniany biustonosz.

 

 

Zmiana kształtu piersi naturalnej i niezmienność implantów

Biust bez i z biustonoszemJeśli kształt piersi pozostaje bez zmian, niezależnie od tego czy kobieta stoi, leży czy obraca się, oznacza to, że do czynienia macie z implantami. Naturalna miseczka C wygląda bosko jedynie, gdy kobieta stoi wyprostowana. Gdy się położy, piersi stają się płaskie. Duże, odstające piersi w każdej pozycji są dowodem na operację plastyczną.

Dobrym przykładem jest zachowanie, jakże pięknego i jędrnego biustu Jessica'i Biel w scenach z filmu Błękitny Deszcz - gdzie nawet jej idealne piersi, są płaskie, gdy leży na plecach.

 

Artykuły stron partnerskich

loading...

Implanty o kształcie łzy a implanty okrągłe

Efekt przesadnej wypłukości górnej części piersi poprawionych chirurgicznie może być zmniejszony poprzez wykorzystanie implantów o kształcie łzy (implanty anatomiczne). Ich kształt imituje skłonność piersi do odkształcania się. Ich kształt będzie prezentować się świetnie jedynie w pozycji stojącej. W przeciwieństwie do implantów okrągłych, implanty anatomiczne nie zmienią kształtu podczas leżenia.

 

Źródło: www.bodymeasurements.org

3 komentarze

Skomentuj

Komentarz pojawi się po akceptacji moderatora (walczymy ze SPAMem ;) ).

© 2018 Wymiary Gwiazd. All Rights Reserved. Designed By Wymiary Gwiazd. Powered by Helix.